• Otele gitmek için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!
 • Uçağa yetişmek için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!
 • Sağlık hizmetleriniz için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!
 • Toplantıya gitmek için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!
 • Şehri gezmek için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!
 • Tatile gitmek için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!
 • Alışverişe çıkmak için

  şoförünüz ve minibüsünüz hazır!

Gaziantep Otel Transfer Hizmeti

Gaziantep'i Keşfedin...

Gaziantep otel transfer hizmeti; herhangi bir adresten otele veya otelden gitmek istediğiniz herhangi bir adrese seyahat etmeden,
seyahat bilgileri ve iletişim bilgilerinizi mail, telefon veya diğer uygulamalar aracılığı ile tarafımıza bildirmenizle başlamaktadır.

Rezervasyonunuzun yaklaşık 10 dakika içinde onaylanması ile bildirmiş olduğunuz iletişim telefonuna rezervasyonunuzun onaylandığı bilgisi mesaj olarak iletilmektedir. Sonrasında size hizmet verecek personelimizin ataması elektronik ortamda yapılır ve havaalanı transfer saatinizden en az 3 saat önce hizmet personelimizin ismi, havalimanı transfer fiyatları araç plakası ve iletişim numarası mesaj olarak tarafınıza iletilir.

Ataması yapılan hizmet personeli bilgileriniz kendisine ulaştığında adres, saat ve diğer seyahat bilgilerinizi teyit etmek için sizinle ayrıca irtibata geçer.
Otel transfer gaziantep hizmet personeli, rezervasyon bilgileriniz dâhilinde adresinizde veya havaalanında sizi güler yüzle karşılar.
Var ise bagajınızı yerleştirdikten sonra kapınızı açar ve seyahatiniz başlamış olur. Seyahat esnasında içecek ve atıştırmalık ikramlarımızı, kişisel kullanım amaçlı diğer yardımcı unsurları (internet, ayakkabı parlatıcı vb.) ücretsiz kullanabilirsiniz.

Hizmet havaalanı transfer personellerimiz ileri sürüş teknikleri eğitimi almış olduğundan araçlarımızda seyahat boyunca kendinizi güvende hissedebilirsiniz.
Araçlarımızda ayrıca araç içi kamera ve araç takip sistemlerinin yanı sıra kişisel güvenliğiniz için ferdi kaza sigortası mevcuttur.
Aracın bulunduğu yeri, güzergahını, varış mesafesini tarafınıza sms ile iletilen link ile siz veya seyahat bilgilerinizi paylaşacağınız herhangi bir kişi takip edebilir.

Gitmek istediğiniz adrese ulaştığınızda hizmet personeli, araçtan inmeniz esnasında kapınızı havaalanı transfer açar var ise bagajınızı teslim ettikten sonra iyi günler diler ve böylelikle havaalanı transfer hizmetiniz tamamlanmış olur.
Almış olduğunuz gaziantep otel transfer hizmetinin ücretini internet sitemizden, havale veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.